O nas

Zainspirowani miłością do naszych dzieci stworzyliśmy magiczne miejsce …

Zaczęło się od kawałka włóczki znalezionego głęboko w szafie. W kilka jesiennych wieczorów powstał z niego słodki i milutki sweterek dla naszego dziecka. Oprócz miłości, ciepła i uśmiechu, nasz skarb dostał od nas niepowtarzalny i pełen serca prezent. W ten sposób narodził się pomysł na firmę, w której moglibyśmy tworzyć własne, oryginalne ubranka dla dzieci.
W 2004 roku powstała nasza pierwsza kolekcja ubranek dla dzieci. Znalazły się w niej robione na szydełku, śliczne, kolorowe ubranka, w których dzieci wyglądały uroczo, a jednocześnie było im w nich wygodnie.
Gdy nadszedł dzień chrztu naszej córeczki, pomyśleliśmy więc z przerażeniem o konieczności ubrania jej w mini wersji sukni balowej. Dostępne na rynku stroje wykonane były ze sztucznych i niewygodnych materiałów. My chcieliśmy, by nasza córeczka w tym wyjątkowym dniu nie tylko pięknie wyglądała, ale także czuła się dobrze. Pomyśleliśmy więc o miłym, mięciutkim i uroczym ubranku, w którym będzie wyglądała ślicznie i będzie jej wygodnie. To było nasze pierwsze ubranko do chrztu, które zapoczątkowało całą kolekcję Abrakadabra – ubranka do chrztu. Stworzyliśmy magiczne miejsce, w którym organizujący chrzest dziecka rodzice, znajdą cudowne ubranka i akcesoria potrzebne maluszkowi w tym wyjątkowym dniu.

                             Nasze ubranka stały się wzorem jakości dla innych firm ….

Dziś kolekcja ubranek do chrztu Abrakadabra liczy ponad 40 modeli, a znajdują się w niej zarówno komplety jak i ubranka, z których rodzice samodzielnie mogą stworzyć strój dla swojego dziecka. Projektujemy ubranka do chrztu dla chłopców i dziewczynek, w różnych stylach i dostosowane do każdej pory roku. Ubranka zdobimy delikatnymi akcentami szydełkowymi i haftami, które nadają im wyjątkowości i oryginalności. Chcemy, by maleństwo wyglądało w nich uroczo, a jednocześnie czuło się bezpiecznie i wygodnie.
Jednym z najważniejszych elementów naszych ubranek jest najwyższa jakość materiałów, z których powstają. Do produkcji wykorzystujemy więc naturalne tkaniny: bawełnianą i akrylową włóczkę oraz len i bawełnę, które pochodzą wyłącznie od najlepszych polskich producentów. Każde ubranko Abrakadabra powstaje w całości Polsce.
Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy projektować i produkować ubranka do chrztu z naturalnych materiałów. Dziś jakość naszych produktów jest wzorem do naśladowania dla innych firm.
            
     Rozpowszechniamy ideę ubierania dzieci do chrztu w stroje z naturalnych tkanin…
Ponieważ sami jesteśmy rodzicami, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dziecka. Naszym zdaniem w dniu Chrztu Świętego maleństwo powinno ślicznie wyglądać, ale przede wszystkim wygodnie się czuć.
Dlatego też ideę ubierania dzieci na chrzest w ubranka wykonane z naturalnych i bezpiecznych materiałów przekazujemy innym rodzicom. Staramy się ją rozpowszechniać nie tylko wśród naszych przyjaciół, sympatyków Abrakadabra, w mediach oraz organizując i uczestnicząc w pokazach mody i prezentacjach ubranek do chrztu w całym kraju.

                                             Rozwijamy się dla naszych Klientów …
Wciąż podążamy za nowymi trendami, wprowadzamy nowe modele ubranek, nie tracąc najważniejszego przesłania naszej pracy jakim jest tworzenie ślicznych ubranek do chrztu z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie dziecka.
Każdego dnia powiększa się grono przyjaciół Abrakadabra, którzy chcą ubrać dziecko do chrztu w prześliczny strój, wykonany z naturalnych tkanin. Cieszy nas, że nasi Klienci postrzegają nas jako firmę wyznaczającą trendy w modzie na chrzest i popierają promowaną przez nas ideę. Inspiruje nas to do dalszego czarowania... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz